Wie is Wie

Beheerders

Jack van Karsen

Groundsman

Groundsman@delftse-tb.nl

   

Gerard Korteling
Parkbeheerder

Parkbeheer@delftse-tb.nl

 

Trainer

Loek ter Horst
Hoofdtrainer
trainer@delftse-tb.nl
   
       

 

Bestuur

Cees van Velzen
Voorzitter
Voorzitter@delftse-tb.nl
Frank Waardenburg
Penningmeester
Penningmeester@delftse-tb.nl
Rick Wegener
Secretaris
Secretaris@delftse-tb.nl

 

 

Johan Kousemaker
Voorzitter BeheerCommissie (BC)
BC@delftse-tb.nl

Hille Bakkeren
Voorzitter Bar- en Activiteiten Commissie (BAC)
BAC@delftse-tb.nl

Froukje Taconis
Commissie Tenniszaken - KNLTB Senioren
Tenniszaken_KNLTB_Senior@delftse-tb.nl

Elise Goosens
Commissie Tenniszaken - KNLTB Junioren
Tenniszaken_KNLTB_Junior@delftse-tb.nl

Vacature
Commissie Tenniszaken - Training & Workout
Tenniszaken_Training@delftse-tb.nl

Suzana Lopes da Silva
Commissie Tenniszaken - Club
Tenniszaken_Club@delftse-tb.nl

 

Homepage-footer

Over Delftse TennisBond

De DTB is op 26 januari 1927 opgericht en is daarmee een van de oudste tennisverenigingen van Delft. We hebben een fantastisch park in eigen beheer met een modern clubhuis en de beste gravelbanen uit de regio. Ons park ligt op de grens van Delft en Den Hoorn.

Sociale media

DTB is er voor en door de leden. We vinden het erg leuk als je over ons bericht op sociale media. Gebruik daarvoor bijvoorbeeld #delftsetb op Twitter of kijk eens op onze Facebook pagina.

Contact

Delftse TennisBond
van Rossemweg 3 (
route)
2614 WT DELFT
015-2137183
ledenadministratie@delftse-tb.nl