Najaarscompetitie Jeugd

Informatie 2022

De Najaarscompetitie start in september en duurt, in tegenstelling tot voorgaande jaren, 5 speeldagen.

De data voor Tenniskids Rood, Oranje, Groen: 11, 18, 25 sept en 2, 9 okt (16 en 23 okt inhaaldagen)

De data voor Junioren Geel: 18, 25 sept en 2, 9, 16 okt (23 en 30 okt inhaaldagen)

De inschrijving is reeds gesloten, mocht je toch nog mee willen doen dan kan je een mail sturen naar [email protected] . We kijken of er dan nog een plek is, of dat je op de reservelijst komt te staan.

Meer informatie over competitie spelen bij DTB vind je via onderstaande links:

Teamindelingen KNLTB Najaars Competitie 2021

Rood 1 afdeling 55/141
Floor van 't Klooster
Merle Pierik
Marcus Koot
Isa Knoope

Oranje 1 team 1 afdeling 104/229
Aaron Garcia
Dees Preuninger
Jorne Steenhuisen
Luca Pieterse
Stijn van Vliet

Oranje 1 team 2 afdeling 89/234
Josje Buitenhuis
Ilse van Dijk
Indy van Drongelen
Charlotte Hijman
Britt Koolstra
Lizette van der Poel

Oranje 2 team 1 afdeling 220/402
Lauren Boere
Lana Garcia
Zoë Hoogerdijk
Zoë van Marrewijk
Vera Straathof (r)
Fenna van Zwieten
Amber van Baal (r)

Oranje 2 team 2 afdeling 221/410
Jasper Castellani
Kyo van Dun
Faas Geurtzen
Oskar Nijs

Oranje 2 team 3 afdeling 225/403
Loek Pierik
Jip de Bruijn
Job van Heel
Pepijn Storms

Groen 1 afdeling 20
Marta Duarte
Matilde Duarte
Anna van Heel
Yente Koolwijk
Julia Mees
Joulia Nassar

Groen 2 afdeling 23
Bob Kerkhof
Ian Klein Velthuis
Sven Boks
Olivier Coors
Matvey Khval
Jesse Sanderse

Groen 3 afdeling 1
Mats Coenemans
Tamer Sparreboom
Tijn Geurtzen
Niels Luiting Maten
Kasper Nijs
Stein van Zwieten

Junioren 1 1e klasse
Remy Anselmann
Joris Leurink (c)
Thomas Luiting Maten
H van der Meulen
Frédéric Thijsse
Sjoerd de Vos

Junioren 2 2e klasse
Lilou Duijvestijn
Fara van 't Hof
Isa de Jonge (c)
Emma Kerckhoffs
Lou Morien
Fenna van den Nouweland

Junioren 3 2e klasse
Tim Benedictus
Job Coenemans
Aaron Shaoul
Jules Vette (c)
Sam Wilmer
Rodrige Lavin Rebaque

Junioren 4 3e klasse
Giulia Carta
Esmee ter Elst
Annelien Janssen
Jorinde Lubout
Isa Capel
Feline Vanhoucke (c)

Gemengd 1 2e klasse
Maria Duarte
Eise de Haan
Kevin Vermeulen
Nienke de Vos
Koen Wegener (c)

Gemengd 2 2e klasse
Manuel Krahe
Khadija Hashi (c)
J Nijenbrink
Marijn Schröder
Manuel Krahe
Oscar Luiten Boter

Gemengd 3 3e klasse
Nori Bouwens (c)
Floris Klijsen
Joep Meinema
Nina van Melis
Philène Weverling
Mirte de Wit

Jongens 1 1e klasse
Boris Bartels
Joep Schonk (c)
Mees Schröder
Niels Taen
Joris Gelevert

Jongens 2 1e klasse
Bao Sam van Dorst (c)
Fygo den Heijer
Tarik Nolten
Thomas Prins
Jesper Vink

Meisjes 1 2e klasse
Serra Bouwens
Sophie Hof (c)
Florien Schröder
Amy Verschuur
Nadine Zuurdeeg
Wieke Gelevert