Najaarscompetitie Jeugd

Informatie 2022

De Najaarscompetitie start in september en duurt, in tegenstelling tot voorgaande jaren, 5 speeldagen.

De data voor Tenniskids Rood, Oranje, Groen: 11, 18, 25 sept en 2, 9 okt (16 en 23 okt inhaaldagen)

De data voor Junioren Geel: 18, 25 sept en 2, 9, 16 okt (23 en 30 okt inhaaldagen)

De inschrijving is reeds gesloten, mocht je toch nog mee willen doen dan kan je een mail sturen naar [email protected] . We kijken of er dan nog een plek is, of dat je op de reservelijst komt te staan.

Meer informatie over competitie spelen bij DTB vind je via onderstaande links:

Teamindelingen KNLTB Najaars Competitie 2022

Rood 1 afdeling 77
Sebastiaan Boere C
Amy Kerklaan
Sophie Vlugt
Saul Garcia

Oranje 1 team 1 afdeling 88
Lauren Boere C
Lana Garcia
Zoe Hoogerdijk
Victor Haakman
Ralph van den Hil
Jip de Bruijn

Oranje 2 team 1 afdeling 109
Niels Pijpers
Boris Bovendeur
Mariana Casale
Elane van Drongelen C
Emma Wiegman
Teun Meinema

Oranje 2 team 2 afdeling 115
Ruben Haarman
Jonas Haarman
Kajin Koolwijk C
Luud Dijkshoorn
Isa Knoope
Erin Dorrenboom

Team 1 Groen 1 afdeling 27
Stijn van Vliet C
Jesse Sanderse
Rune Stoel
Luca Pieterse
Tamer Sparreboom

Team 2 Groen 2 afdeling 181
Aaron Garcia C
Thygo Ammerlaan
Jorne Steenhuisen
Kasper Zijl
Frank Meijdam

Team 3 Groen 2 afdeling 12
Jasper Castellani C
Wytse Bloemendaal
Dees Preuninger
Faas Geurtzen
Oskar Nijs
Kyo van Dun

Team 4 Groen 2 afdeling 46
Charlotte Hijman C
Josje Buitenhuis
Ilse van Dijk
Fenna van Zwieten
Zoe van Marrewijk
Bente Bloemendaal

 

Junioren 1 1e klasse
Thomas Luiting Maten C
Kevin Vermeulen
Remy Anselman
Sjoerd de Vos
Frederic Thijsse

Junioren 2 2e klasse
Tijn Geurtzen C
Kasper Nijs
Stein van Zwieten
Niels Luiting Maten

Junioren 3 2e klasse
Annelien Janssen C
Yente Koolwijk
Jorinde Lubout
Esmee ter Elst
Giulia Carta

Junioren 4 2e klasse
Job Coenemans C
Mats Coenemans
Rodrigo Lavin Rebaque
Wouter Weijermans
Sam Wilmer

Junioren 5 3e klasse
Lou Morien C
Lilou Duijvestijn
Fenna van den Nouweland
Julia Mees
Bethlem Yisak

Gemengd 1 2e klasse
Nadine Zuurdeeg C
Bao Sam van Dorst
Jesper Vink
Sophie Hof
Wieke Gelevert

Meisjes 1 2e klasse
Isa de Jonge C
Fara van 't Hof
Tamar Koolwijk
Nienke de Vos
Emma Kerckhoffs
Feline Vanhoucke

Jongens 1 3e klasse
Koen Wegener C
Joep Meinema
Jules de Vette
Floris Klijsen
Tim Benedictus