Najaarscompetitie Junioren/Tenniskids

Informatie/Inschrijven 2021

De Najaarscompetitie start in september, eindigt eind oktober/begin november en wordt gespeeld op 5 (Rood en Oranje) à 7 (Groen en Geel) zondagen.

  • Ieder kind schrijft zich individueel in.
  • Bij inschrijving geef je aan in een team te willen worden ingedeeld of je als reserve op te geven.
  • We houden zoveel mogelijk rekening met jullie voorkeuren, maar plaatsing in een team kan niet gegarandeerd worden.
  • Inschrijfmogelijkheden:
    • Tenniskids ROOD t/m 8 jaar (rode bal) Hoe werkt het?
    • Tenniskids ORANJE 8 t/m 10 jaar (oranje bal) Hoe werkt het?
    • Tenniskids GROEN 10 t/m 12 jaar (groene bal) Hoe werkt het?
    • Junioren GEEL 11 t/m 14 jaar (gele bal)
      Jongens en meiden spelen door met en tegen elkaar.
      Verkorte sets (tot 4), beslissend punt en wedstrijdtiebreak (tot 7) ipv 3e set.
    • Junioren GEEL 13 t/m 17 jaar (gele bal)
      Jongens/Meiden (4E, 2D) of Gemengd (2JE, 2ME en 2GD).
      Sets tot 6 en wedstrijdtiebreak (tot 10) ipv 3e set.
  • Competitiedata (alleen zondagen)

Teamindelingen KNLTB Najaars Competitie 2021

Rood 1 afdeling 55/141
Floor van 't Klooster
Merle Pierik
Marcus Koot
Isa Knoope

Oranje 1 team 1 afdeling 104/229
Aaron Garcia
Dees Preuninger
Jorne Steenhuisen
Luca Pieterse
Stijn van Vliet

Oranje 1 team 2 afdeling 89/234
Josje Buitenhuis
Ilse van Dijk
Indy van Drongelen
Charlotte Hijman
Britt Koolstra
Lizette van der Poel

Oranje 2 team 1 afdeling 220/402
Lauren Boere
Lana Garcia
Zoë Hoogerdijk
Zoë van Marrewijk
Vera Straathof (r)
Fenna van Zwieten
Amber van Baal (r)

Oranje 2 team 2 afdeling 221/410
Jasper Castellani
Kyo van Dun
Faas Geurtzen
Oskar Nijs

Oranje 2 team 3 afdeling 225/403
Loek Pierik
Jip de Bruijn
Job van Heel
Pepijn Storms

Groen 1 afdeling 20
Marta Duarte
Matilde Duarte
Anna van Heel
Yente Koolwijk
Julia Mees
Joulia Nassar

Groen 2 afdeling 23
Bob Kerkhof
Ian Klein Velthuis
Sven Boks
Olivier Coors
Matvey Khval
Jesse Sanderse

Groen 3 afdeling 1
Mats Coenemans
Tamer Sparreboom
Tijn Geurtzen
Niels Luiting Maten
Kasper Nijs
Stein van Zwieten

Junioren 1 1e klasse
Remy Anselmann
Joris Leurink (c)
Thomas Luiting Maten
H van der Meulen
Frédéric Thijsse
Sjoerd de Vos

Junioren 2 2e klasse
Lilou Duijvestijn
Fara van 't Hof
Isa de Jonge (c)
Emma Kerckhoffs
Lou Morien
Fenna van den Nouweland

Junioren 3 2e klasse
Tim Benedictus
Job Coenemans
Aaron Shaoul
Jules Vette (c)
Sam Wilmer
Rodrige Lavin Rebaque

Junioren 4 3e klasse
Giulia Carta
Esmee ter Elst
Annelien Janssen
Jorinde Lubout
Isa Capel
Feline Vanhoucke (c)

Gemengd 1 2e klasse
Maria Duarte
Eise de Haan
Kevin Vermeulen
Nienke de Vos
Koen Wegener (c)

Gemengd 2 2e klasse
Manuel Krahe
Khadija Hashi (c)
J Nijenbrink
Marijn Schröder
Manuel Krahe
Oscar Luiten Boter

Gemengd 3 3e klasse
Nori Bouwens (c)
Floris Klijsen
Joep Meinema
Nina van Melis
Philène Weverling
Mirte de Wit

Jongens 1 1e klasse
Boris Bartels
Joep Schonk (c)
Mees Schröder
Niels Taen
Joris Gelevert

Jongens 2 1e klasse
Bao Sam van Dorst (c)
Fygo den Heijer
Tarik Nolten
Thomas Prins
Jesper Vink

Meisjes 1 2e klasse
Serra Bouwens
Sophie Hof (c)
Florien Schröder
Amy Verschuur
Nadine Zuurdeeg
Wieke Gelevert

De oranje en rode teams op de KNLTB site.

De indeling van de groene en gele teams staan hier op de KNLTB site.