Najaarscompetitie Senioren

VerenigingsCompetitieLeiders (VCL)

Donderdag [email protected] Thea van Troost
Vrijdag [email protected] Thea van Troost
Zaterdag [email protected] André Vrijhof
Zondag [email protected] Thea van Troost

Informatie/Inschrijven 2019

De Najaarscompetitie start in september, eindigt eind oktober/begin november en kent 6 a 7 speeldagen.

  • Ook indien u vorig jaar competitie heeft gespeeld, dient u zich in te schrijven
  • Ieder dient zich individueel in te schrijven. Een eventueel voorkeurs-team (en teamgenoten) kunt u bij "Opmerkingen" aangeven.
  • Bij inschrijving verklaart u tevens (tenzij u zich opgeeft als reserve):
    • Geen verhinderingen te hebben;
    • 1 Bardienst tijdens een competitiedag waarop u zelf niet speelt te verzorgen;
  • Inschrijving is geen garantie voor daadwerkelijke deelname.
  • Inschrijfmogelijkheden | Competitiedata

Inschrijven Najaarscompetitie Senioren
Inschrijving sluit 20 juni

Aanvoerdersinformatie 2019

Programma | Baanindeling | Aanvoerdersbrief

Teamindelingen 2019

DO Dames Dubbel 1 1e klasse
Ellen Boom (c) 7/6
Rita Doral 7/7
Joke van Leeuwen 7/7
Ans van de Ven 6/6
Mirjam Thieme-Luiten 7/6
Margreet Weijland 8/6

VR Gemengd Dubbel 1 1e klasse
Francis van der Blonk 7/5
Tessa Ruseler (c) 6/7
Marga Vintges 6/5
Veerle Zuurdeeg 6/7
Joep Kaiser 7/7
Thijs Muskens 6/6
Jurgen Nijkamp 7/7
   
VR Gemengd Dubbel 2 2e klasse
Jacqueline Derwort 7/7
Danielle de Roos 7/7
Juliet van Vliet-Castellani 6/4
Michal Kolmas 8/8
Milan Vloedbeld 6/6
André Vrijhof (c) 7/7
   
VR Gemengd Dubbel 3 2e klasse
Tom Broekhuijsen 8/7
Sandro Castellani 8/6
Sierk Hennes (c) 8/7
Jolanda Jacobs 7/7
Willian van Slooten 8/7
Veronique van 't Westeinde 7/7
   
VR Gemengd Dubbel 4 3e klasse
Pink van de Hel (c) 8/8
Andre Luiting Maten 9/9
Anita van Oosten ?/?
Oscar Binneveld ?/?
Gert Engbers 8/8
Jan Lutjenhuis 8/8
   
VR Dames Dubbel 1 3e klasse
Inge Bramsen 8/8
Danielle Bongers (c) 9/9
Petra Gerritsma 8/8
Melanie van der Pot 9/9
Annemarie Huijssoon ?/?
Jo-Ann Karna 9/9
   
VR Dames Dubbel 35+ 1 2e klasse
Jodi Polderman-van Wijk 8/8
Jacqueline van Riet 8/8
Noortje Smeets (c) 8/8
Yvonne Boersma 8/8
Ineke Raaman 8/8
Marjan van der Leijé 9/7
Marjan van der Vegt 9/8
   
VR Dames Dubbel 35+ 2 3e klasse
Beatrijs Jansen 8/8
Erica van der Graaf (c) 8/8
Nicolette Wensveen 8/8
Lidwien Wijtenburg-Aulbers 8/8
Hanneke Blom-Glaudemans 8/8
Yvonne Douwma 8/8
   
VR Dames Dubbel 35+ 3 3e klasse
Denise Bax 9/8
Ellen Kuppens 9/8
Nadine Naaborg-Lievens 8/8
Julia Schönwalder 8/8
Ciska Hupkes ?/?
Caroline van Leeuwen (c) 9/8
   
VR Heren Dubbel 35+ 1 3e klasse
Remko Arkesteijn 8/8
Amando Heesterman 8/8
Maikel Nicolai 8/8
Rick Wegener (c) 8/8
Steven van Zuilen 8/8
Coen de Vos 9/8
Arjan Lemmers (reserve) 8/8

ZA Gemengd 1 topklasse
Danique Boelhouwer (c) 5/4
Amy Kragt (reserve) 3/3
Marion Tuijp 4/3
Victor Boere (reserve) 4/4
Sam Groeneveld (reserve) 4/4
Rens Harteveld (reserve) 4/3
Gerard Korteling 4/4
Arnaud Kramer 3/2
   
ZA Gemengd 2 2e klasse
Elise Goosens 6/6
Caroline Idema 6/6
Hannah Ludwig 5/6
Peter Driebergen 5/6
Vincent Scholten 7/6
Ruud Schonk (c) 7/6
   
ZA Gemengd 3 2e klasse
Tijne Draaisma (c) 7/7
Annemarijn Jelsma 7/7
Els Kousemaker-Knol 7/7
Lennard Faas 6/6
Johan Kousemaker 8/6
Frank Peters 7/6
   
ZA Gemengd 4 3e klasse
Chanel Beugelsdijk 8/7
Jolanda Jacobs (c) 7/7
Ingrid Keur 7/7
Tessa Ruseler 6/7
Igor Franken 7/7
Thijs Muskens 6/6
Dennis Rijnvis 7/7
   
ZA Gemengd 5 3e klasse
Marleen Derksen 8/7
Yvonne van Weering 7/7
Max Jebbink 9/8
Arthur Vermeulen (c) 8/8
Frank Wassenberg 8/8
   
ZA Gemengd Dubbel 1 2e klasse
Marianne Muller 6/6
Yolande Poot-Boermans 6/6
Anneke de Wilde 7/6
Huib Hol (c) 6/6
Marinus Teerling 7/7
Roger Wibier 8/7
   
ZA Gemengd Dubbel 2 3e klasse
Marja Groot 8/7
Joke van Leeuwen 7/7
Thea van Troost (c) 8/7
John van den Bos 7/7
Henk Visser 8/8
Cees van Velzen 8/8
   
ZA Dames 1 2e klasse
Miriam Verbeij (c) 5/5
Marlies Voorbergen-Gardien 6/5
Esther Cozijnsen 6/6
Madelon Wegener 6/5
Suzana Lopes da Silva 8/7
   
ZA Dames 2 3e klasse
Renate van Winden 7/7
Judith Rijnders 8/8
Fenny van Sprakelaar-Tan (c) 5/5
Anke de Vos 8/7
Liesbeth Zuydgeest 8/8
Marielle Terlien 7/7
   
ZA Dames Dubbel 1 hoofdklasse
Annemarie van Assendelft 2/2
Eugénie Baldé 6/6
Chantal Gillon 5/4
Joke Snelders 3/3
Anne van Stek (c) 5/5
Froukje Taconis 3/2
   
ZA Heren 1 1e klasse
Hielke Bakker 5/3
Arnaud Dukker 4/4
Valentijn Dukker 5/4
Menno Groen 5/5
René de Jong 7/6
Bert Korteling 6/5
Peter-Jan Kragt 6/5
Wouter van Nunspeet 6/6

ZO Heren 1 1e klasse
Tim van Leeuwen 2/2
Rick van Dijk 4/3
Jelte Braun 3/3
Jort Braun (c) 3/3
   
ZO Heren 2 3e klasse
John van den Bos 7/7
Govert Dorrenboom 8/7
Hugo Gelevert 7/7
Jan Hof (c) 7/7
Maarten Schroder 6/6
   
ZO Gemengd 1 2e klasse
Sara Hof 6/5
Tamara Schonk 6/6
Coen Alewijnse (c) 6/6
Joey Keijzer 6/6
Wout van Reeuwijk 6/6
   
ZO Gemengd 2 3e klasse
Kim van Dinter 6/6
Helena Zuurdeeg (c) 7/7
Victor Dortu 7/7
Jaap Paulissen 6/7
Ganlar Ragmanov 5/6