Training Regulier

Algemeen

Trainers: Loek ter Horst, Gerard Korteling en Michiel Zegveld.

De reguliere trainingen zijn verdeeld over 3 cursussen:

  • Voorjaarscursus
    10 Trainingen van begin april tot de zomervakantie
  • Najaarscursus
    10 Trainingen van begin september tot eind november
  • Wintercursus
    22 Trainingen van half september tot eind maart

LET OP! Najaarscursus en de Wintercursus zijn NIET opvolgend, maar overlappend!
Op zon- en feestdagen wordt er geen training gegeven.
Lidmaatschap verplicht!
Reglement trainingen DTB

Voorjaarscursus

  • 10 Trainingen van begin april tot de zomervakantie
  • Trainingsdata
  • Buiten (gravel)
  • De trainingen worden verzorgd door verschillende trainers
Kosten 10 trainingen Voorjaarscursus 2020
groepsgrootte lesduur prijs pp
1 25 min 262,50
2 50 min 262,50
3 50 min 175,00
4 50 min 131,50
5 50 min 105,00
6 50 min 87,50
7 50 min 76,00
8 50 min 66,50

Inschrijven Voorjaarscursus
Inschrijving sluit 15 maart

Indeling Voorjaarscursus 2020

MAANDAG
Start in week 19, 4 mei 2020 (onder voorbehoud!)

MA 19.40-20.35
Jan Lutjenhuis
Kees vd Linden
Inge Müller
Danny Camijn

MA 20.35-21.30
Wouter Kooijman
Lotte Leufkens
Sjoerd Hengelveld
Joeri Tober

MA 21.30-22.25
Coen de vos
Brigith vd Bos
Margreet Weijland
Tim Bertens

 

DINSDAG
Start in week 20, 12 mei 2020 (onder voorbehoud!)
5 mei valt uit ivm bevrijdingsdag (officiële feestdag)

DI 15.00-15.30
Jaap Paulissen

DI 15.30-16.00
BaoSam v Dorst

DI 19.40-20.55
Karel Breedveld
Milan Vloedbeld
Tessa Ruseler
Ilya Sang Ajang
Sandro Castellani
Tristan Wesenhagen
Jürgen Nijkamp
Helen Nieuweboer

DI 20.55-21.50
GertJan Giele
Ingrid Keur
Chanel Beugelsdijk
Govert Dorrenboom
Dennis Rijnvis
Tom Broekhuyzen
Saskia de Jonghe

DI 21.50-22.45
Jolanda Jacobs
Andrea Luiting Maten
Anke de Vos
Remko Arkesteijn

 

WOENSDAG
Start in week 19, 6 mei 2020 (onder voorbehoud!)

WO 19.20-20.15
Jasper Hoekzema
Marjolein Brijder
Ilse vat Leven
Allard Krikke
Philippe Hulst
Sjoerd de Jong
Elian vd Linden

WO 20.15-21.10
Margriet Tromp
Ria Bollee
Marja vd Knaap
Francoise Vogelaar

WO 21.10-21.40
Gert en Marga Vintges

WO 21.40-22.35
Jan Hof
Tim Driebergen
Hugo Gelevert

 

DONDERDAG
Start in week 19, 7 mei 2020 (onder voorbehoud!)

DO 19.40-20.10
Arjan Klont

DO 20.10-20.40
Erik Rutten
Michel van Baal

DO 20.40-21.35
Diederik Luiting Maten

DO 21.35-22.30
Danielle Bongers
Ewout Klont

MAANDAG
Start in week 19, 4 mei 2020 (onder voorbehoud!)

MA 18.00-18.55
Jolanda Zwetsloot
Yvonne Vredeveld
Stefanie van der Does

MA 18.55-19.50
Frank Aalbertsen
Cathinca Doove
Gerard Halve
Anton Vanhoucke

MA 19.50-20.45
Nicolette Wensveen
Lidwien Wijtenburg
Erica van der Graaf
Beatrijs Jansen

MA 20.45-21.40
Marion Smit
Sonsoles Boter
Kim Nagtzaam
Aster Hupkes

MA 21.40-22.30
Arthur Vermeulen
David Wilson
Yvonne van Weering
Marleen Derksen

 

DINSDAG
Start in week 20, 12 mei 2020 (onder voorbehoud!)
5 mei valt uit ivm bevrijdingsdag (officiële feestdag)

DI 18.00-18.55
Jo-ann Karna
David Tjioe
Annemarie Huiissoon

DI 18.55-19.25
Tijne Draaisma
Annemarijn Jelsma

DI 19.25-19.55
Marielle van Marrewijk
Annefieke Maan

DI 19.55-20.50
Samantha Hijman
Masscha Slager
Marion Faludi
Melanie van der Pot

DI 20.50-21.45
Oscar Binneveldt
Daan Thomassen
Paul Olijslagers
Arjan Lemmers

DI 21.45-22.35
Marjan van der Vegt
Nico Verbeij
Jan Kluivingh
Claudia Bouwers

 

WOENSDAG
Start in week 19, 6 mei 2020 (onder voorbehoud!)

WO 20.15-21.10
Nicole Verhulst
Marijke Mijberg
Angeline Hof
Annemarie Veenkamp

WO 21.10-22.05
Floor Schotsman
Ciska Hupkes
Eliza ter Haar
Claudia de Widt

WO 22.05-22.50
Dave Hersbach
Matthijs de Rooij
Maaike van der Lelij
Maureen Gribnau

WOENSDAG
Start in week 19, 6 mei 2020 (onder voorbehoud!)

WO 17.00-17.55
Maverick van Oosten
Lauren Boere
Enzo Zuniga
Vera Straathof
Oscar Nijs

WO 18.00-18.55 DTB talent
Joep Schonk
Nadine Zuurdeeg
Lynn Poortman
Mees Schroder

WO 19.00-20.30 DTB top, 2 banen
Jort Braun
Senne Braun
Jelte Braun
Julien van ’t Leven
Rick van Dijk
Krysztof Muzalewski

WO 20.30-22.00 DTB top
Marion Tuip
Froukje Taconis
Arnoud Kramer
Rens Harteveld

 

DONDERDAG
Start in week 19, 7 mei 2020 (onder voorbehoud!)

DO 18.00-19.00 semi senioren, 2 banen
Coen Alewijnse
Joey Keijzer
Wout van Reeuwijk
Sara Hof
Tim Driebergen
Veerle Zuurdeeg
Tamara Schonk
Wieke van Lookeren Campagne / Ilya Sang Ajang

DO 19.00-19.55 2 banen
Ruud Schonk
Elise Goossens
Hannah Ludwig
Vincent Scholten
Caroline Idema
Peter Driebergen

DO 19.55-20.50
Eric Taen
Suzana Lopes da Silva
Francis van der Blonk
Juliet van Vliet- Castellani

DO 20.50-22.20 DTB top, 2 banen
Annelien Morks
Annemarie van Assendelft
Anne van Stek
Jessica Haket
Chantal Gillon
Eugenie Baldé
Danique Boelhouwer
Amy Kragt

Najaarscursus

LET OP! Najaarscursus overlapt met Wintercursus. Maak keuze

  • 10 Trainingen van begin september tot eind november
  • Trainingsdata
  • Buiten (gravel)
  • De trainingen worden verzorgd door verschillende trainers
Kosten 10 trainingen Najaarscursus 2020
groepsgrootte lesduur prijs pp
1 25 min 262,50
2 50 min 262,50
3 50 min 175,00
4 50 min 131,50
5 50 min 105,00
6 50 min 87,50
7 50 min 76,00
8 50 min 66,50

Inschrijven Najaarscursus
Inschrijven is mogelijk vanaf 10 juni en sluit 30 juni.

Indeling Najaarscursus 2019 (2020 volgt)

MAANDAG

MA 18.15–18.45
Francis van der Blonk

MA 18.45–19.40
Mariëlle van Marrewijk
Annefieke Maan
Amra Dzeliovic
Stephanie van der Does

MA 19.40–20.35
Oscar Binneveld
Daan Thomassen
Coen de Vos

MA 20.35–21.30
Sonsoles Boter Balaguer
Aster Hupkes
Marion Smit
Kim Nagtzaam

DINSDAG

DI 17.00–17.50 Junioren
Paolo Schippers
Iskander Schippers
Lucian Schippers

DI 18.00–18.55
Jo-Ann Karna
David Tjioe

DI 18.55–19.25
Annemarijn Jelsma
Tijne Draaisma

DI 19.25–20.20
Petra Gerritsma
Ellie Smit
Joke van Leeuwen
Ineke Raaman

DI 20.20–21.15
Anita van Oosten
Ciska Hupkes
Riekje Kattenbusch
Marlies Prins Valk

DI 21.15–22.10
Joao Duarte
Nicolette Wensveen
Jannes Overweg
Brigith van den Bosch

DONDERDAG

DO 19.00-20.00
Gerard Halve
Sanit Chhabra
Paul Olijslagers
Danny Camijn

DO 20.00-21.00
Marian van den Beitel
Marielle Terlien
Judith Reinders
Fieke Poelman
Fenny van Sprakelaar Tan

DO 21.00-22.00
Suzana Lopes Da Silva
Jaqueline Derwort / Andre Vrijhof
Wichert Put
Eric Taen

DO 22.00-23.00
Danielle Bongers
Ewout Klont

Wintercursus

LET OP! Wintercursus overlapt Najaarscursus. Maak keuze

  • 22 Trainingen van half september tot eind maart
  • Trainingsdata
  • Buiten (gravel) en binnen (ballonhal)
  • De trainingen worden verzorgd door verschillende trainers.
Kosten 22 trainingen Wintercursus 2020/2021
groepsgrootte lesduur prijs pp
1 25 min 677,50
2 50 min 677,50
3 50 min 451,00
4 50 min 338,50
5 50 min 271,00
6 (2 banen) 50 min 258,50
7 (2 banen) 50 min 222,00
8 (2 banen) 50 min 194,00

Inschrijven Wintercursus
Inschrijving is mogelijk vanaf 10 juni en sluit 30 juni

Indeling Wintercursus 2019/2020 (2020/2021 volgt)

MA 19.40-20.30
Pink vd Hel
Jan Lutjenhuis
Kees vd Linden
Inge Muller

DI 15.00-15.30
Jaap Paulissen

DI 15.30-16.00
BaoSam van Dorst

DI 19.40-20.55
Tessa Ruseler
Tamara Schonk/Sara Hof
Igor Franken
Milan Vloedbeld
Jaap Paulissen
Thijs Muskens
Jurgen Nijkamp
Ilya Sang-Ajang
Veerle Zuurdeeg

DI 21.00-21.55
Willian v Slooten/Dennis Rijnvis
Chanel Beugelsdijk
Ingrid Keur
Saskia Pluijm
Sierk Hennes
Sandro Castellani
Gertjan Giele
Tom Broekhuijzen

DI 22.00-22.55
Andrea Luiting Maten
Jolanda Jacobs
Anke de Vos
Remko Arkesteijn

DI 22.10-22.35 trainer Gerard Korteling
Masscha Slager
Samantha Hijman

WO 19.10-20.00
Allard Krikke
Jasper Hoekzema
Philip van Hulst
Elian van der Linden
Silvijn van Rossen
Hasse Witteman
Sjoerd de Jong
Marjolein Brijder
Ilse van ‘t Leven

DO 19.40-20.10
Arjan Klont

DO 20.10-20.40
Erik Rutten
Michel van Baal

DO 20.40-21.35
Jurjen Bouwens
Walter v Diemen
Giorgio Hessler
Jan Paul v Daal
Aad v Heemskerk

DO 21.40-22.35
Jan Hof
Ruud Schonk
Tim Driebergen
Hugo Gelevert

VR 20.30–20.55
Sophie Hof
Eeuwe de Haan
Thomas Prins
Jesper Vink
Nadine Zuurdeeg
Bao Sam van Dorst
Tarik Nolten
Lyn Poortman