Training Senioren

Algemeen

De trainingen voor Senioren zijn verdeeld over 3 blokken:

  • Blok 1 - Voorjaar/Zomer
    10 Trainingen van begin april tot de zomervakantie
  • Blok 2 - Najaar
    10 Trainingen van begin september tot eind november
  • Blok 3 - Najaar/Winter
    22 Trainingen van half september tot eind maart

LET OP! Blok 2 en 3 zijn NIET opvolgend, maar overlappend!
Op zon- en feestdagen wordt er geen training gegeven.
Lidmaatschap verplicht!
Reglement trainingen DTB

Blok 1 - Voorjaar/Zomer

  • 10 Trainingen van begin april tot de zomervakantie
  • Trainingsdata
  • Buiten (gravel)
  • De trainingen worden verzorgd door verschillende trainers
Kosten 10 trainingen Blok 1 - 2019
groepsgrootte lesduur prijs pp
1 25 min 250,00
2 50 min 250,00
3 50 min 170,00
4 50 min 125,00
5 50 min 100,00
6 50 min 85,00
8 50 min 62,50

Inschrijven Blok 1 trainingen
Inschrijving sluit zondag 17 maart

Indeling Trainingsgroepen Blok 1 - 2019

MAANDAG

MA 20.20-21.15
Tim Driebergen
Ruud Schonk
Elise Goosens
Jan Hof

MA 21.15-22.15
Marielle Lecoutre
Paula Ypma

DINSDAG

DI 19.35-20.55
Igor Franken
Jaap Paulissen
Jurgen Nijkamp
Milan Vloedbeld
Tamara Schonk
Sara Hof
Thijs Muskens
Tessa Ruseler

DI 20.55-21.50
Ingrid Keur
Chanel Beugelsdijk
Govert Dorrenboom
Sierk Hennes
Dennis Rijnvis
Sandro Castellani
Tom Broekhuizen
Willian van Slooten
Gertjan Giele

DI 21.50-22.50
Jolanda Jacobs
Andrea Luiting Maten
Anke de Vos
Remco Arkestein

WOENSDAG

WO 20.25-21.20
Margriet Tromp
Ria Bollee
Francoise Vogelaar
Marja vd Knaap
Jolanda Peeters

WO 21.20-22.20
Diederik Luiting Maten

VRIJDAG

VR 20.40–21.10 (aansluitend op AiO training)
Lyn Poortman
Sophie Hof
Nadine Zuurdeeg
Mees Schroder
Jesper Vink
Bao Sam van Dorst
Niels Taen
Joep Schonk

VR 21.10-22.30
Bart Reef
Ilya Sang Ayang
Jaap Paulissen
Karel Breedveld
Kim van Dinter
Veerle Zuurdeeg
Helena Zuurdeeg
Fabio Dukker
Daniëlle de Roos (na de vrijdagavond competitie, in overleg)

Deelnemers:
Els Kousemaker io ntb
Erik Nijs io ntb

MAANDAG

MA 18:00-18:55
Sanny de Zoete
Marielle van Marrewijk
Annefieke Maan
Ineke Snelders

MA 19.20 – 20.15
Veerle Vervoort
Anita van Oosten
Ciska Hupkes

MA 20.15 – 21.15
Pink van de Hel
Jan Lutjenhuis
Nicolette Wensveen
Kees van de Linden

DINSDAG

DI 18.00 – 18.55
Jo-Ann Karma
David Tijoe

DI 18.55 – 19.25
Tijne Draaisma

DI 19.25 – 20.20
Petra Gerritsma
Ellie Smit
Femke Reijenga
Ineke Raaman

DI 20.20 – 21.15
Claudia Bouwens
Marlies Prins
Riekje Kattenbusch

DI 21.15 – 21.45
Michel van Baal
Erik Rutten

DONDERDAG

DO 19:00-20:00
Coen de Vos
Jaqueline Vink
Frank Wassenberg
Danny Camijn

DO 20:00-21:00
Marian van den Beitel
Mariëlle Terlien
Judith Rijnders
Fieke Poelman
Fenny van Sprakelaar-Tan

DO 21:00-22:00
Suzana Lopes da Silva
Eric Taen
Wichert Put
Jacqueline Derwort

DO 22:00-23:00
Anton Vanhoucke
Joao Duarte
Gerard Halve

WOENSDAG 10-17-24 april, 1 mei
DONDERDAG 16-23-30 mei

WO/DO 19:00-21:00
Senne Braun
Krzystof Muzalewski
Julien van 't Leven
Tim van Leeuwen
Jelte Braun
Jort Braun

Blok 2 - Najaar

LET OP! Blok 2 overlapt met Blok 3. Maak keuze

  • 10 Trainingen van begin september tot eind november
  • Trainingsdata
  • Buiten (gravel)
  • De trainingen worden verzorgd door verschillende trainers
Kosten 10 trainingen Blok 2 - 2019
groepsgrootte lesduur prijs pp
1 25 min 250,00
2 50 min 250,00
3 50 min 170,00
4 50 min 125,00
5 50 min 100,00
6 50 min 85,00
8 50 min 62,50

Inschrijven Blok 2 trainingen
Inschrijving sluit zondag 30 juni

Indeling Trainingsgroepen Blok 2 - 2019

MAANDAG

MA 18.15–18.45
Francis van der Blonk

MA 18.45–19.40
Mariëlle van Marrewijk
Annefieke Maan
Amra Dzeliovic
Stephanie van der Does

MA 19.40–20.35
Oscar Binneveld
Daan Thomassen
Coen de Vos

MA 20.35–21.30
Sonsoles Boter Balaguer
Aster Hupkes
Marion Smit
Kim Nagtzaam

DINSDAG

DI 17.00–17.50 Junioren
Paolo Schippers
Iskander Schippers
Lucian Schippers

DI 18.00–18.55
Jo-Ann Karna
David Tjioe

DI 18.55–19.25
Annemarijn Jelsma
Tijne Draaisma

DI 19.25–20.20
Petra Gerritsma
Ellie Smit
Joke van Leeuwen
Ineke Raaman

DI 20.20–21.15
Anita van Oosten
Ciska Hupkes
Riekje Kattenbusch
Marlies Prins Valk

DI 21.15–22.10
Joao Duarte
Nicolette Wensveen
Jannes Overweg
Brigith van den Bosch

DONDERDAG

DO 19.00-20.00
Gerard Halve
Sanit Chhabra
Paul Olijslagers
Danny Camijn

DO 20.00-21.00
Marian van den Beitel
Marielle Terlien
Judith Reinders
Fieke Poelman
Fenny van Sprakelaar Tan

DO 21.00-22.00
Suzana Lopes Da Silva
Jaqueline Derwort / Andre Vrijhof
Wichert Put
Eric Taen

DO 22.00-23.00
Danielle Bongers
Ewout Klont

Blok 3 - Najaar/Winter

LET OP! Blok 3 overlapt met Blok 2. Maak keuze

  • 22 Trainingen van half september tot eind maart
  • Trainingsdata
  • Buiten (gravel) en binnen (ballonhal, mateco)
  • De trainingen worden voornamelijk verzorgd door Loek en eventueel aangevuld met andere trainers
Kosten 22 trainingen Blok 3 - 2019/2020
groepsgrootte lesduur prijs pp
1 25 min 649,00
2 50 min 649,00
3 50 min 436,00
4 50 min 325,00
5 50 min 260,00
6 (2 banen) 50 min 253,00
8 (2 banen) 50 min 187,00

Inschrijven Blok 3 trainingen
Inschrijving sluit zo 30 juni

Indeling Trainingsgroepen Blok 3 - 2019/2020

MA 19.40-20.30
Pink vd Hel
Jan Lutjenhuis
Kees vd Linden
Inge Muller

DI 15.00-15.30
Jaap Paulissen

DI 15.30-16.00
BaoSam van Dorst

DI 19.40-20.55
Tessa Ruseler
Tamara Schonk/Sara Hof
Igor Franken
Milan Vloedbeld
Jaap Paulissen
Thijs Muskens
Jurgen Nijkamp
Ilya Sang-Ajang
Veerle Zuurdeeg

DI 21.00-21.55
Willian v Slooten/Dennis Rijnvis
Chanel Beugelsdijk
Ingrid Keur
Saskia Pluijm
Sierk Hennes
Sandro Castellani
Gertjan Giele
Tom Broekhuijzen

DI 22.00-22.55
Andrea Luiting Maten
Jolanda Jacobs
Anke de Vos
Remko Arkesteijn

DI 22.10-22.35 trainer Gerard Korteling
Masscha Slager
Samantha Hijman

WO 19.10-20.00
Allard Krikke
Jasper Hoekzema
Philip van Hulst
Elian van der Linden
Silvijn van Rossen
Hasse Witteman
Sjoerd de Jong
Marjolein Brijder
Ilse van ‘t Leven

DO 19.40-20.10
Arjan Klont

DO 20.10-20.40
Erik Rutten
Michel van Baal

DO 20.40-21.35
Jurjen Bouwens
Walter v Diemen
Giorgio Hessler
Jan Paul v Daal
Aad v Heemskerk

DO 21.40-22.35
Jan Hof
Ruud Schonk
Tim Driebergen
Hugo Gelevert

VR 20.30–20.55
Sophie Hof
Eeuwe de Haan
Thomas Prins
Jesper Vink
Nadine Zuurdeeg
Bao Sam van Dorst
Tarik Nolten
Lyn Poortman