Voorjaarscompetitie Jeugd (Tenniskids)/Junioren 2021

Tenniscompetitie Jeugd (Tenniskids) en Junioren

Op dit moment is het spelen én organiseren van wedstrijdjes niet toegestaan als gevolg van de geldende Corona maatregelen. Toch kijken we alvast vooruit naar 2021 en beginnen we met de voorbereidingen voor het nieuwe seizoen, in de goede hoop dat we volgend jaar weer competitie en toernooitjes kunnen spelen.

Graag informeren en enthousiasmeren we jullie in deze mail over de Tenniskids jeugdcompetitie (Rood, Oranje en Groen) en de junioren competitie (Geel). We zouden het heel leuk vinden als veel van onze jeugdleden hier, overigens kosteloos, aan mee zouden doen.

De Tenniskids voorjaarscompetitie begint op zondag 13 juni. Deze zal lopen tot en met 11 juli.

Meer informatie over competitie spelen bij DTB vind je via onderstaande links:

Teamindelingen KNLTB Competitie 2021

Rood 1 afdeling 55
Tijn Broekhuizen
Marcus Koot
Oskar Nijs
Zoë Hoogerdijk
Isa Knoope

Rood 2 afdeling 48
Lana Garcia
Floor van 't Klooster
Merle Pierik
Alice Wang

Oranje 1 team 1 afdeling 209
Wytse Bloemendaal
Dees Preuninger
Jorne Steenhuisen
Bente Bloemendaal
Elke van Burk
Indy van Drongelen

Oranje 1 team 2 afdeling 208
Marlo Breit
Tobias van Iterson
Luca Pieterse
Jesse Sanderse
Tamer Sparreboom
Stijn van Vliet

Oranje 2 team 1 afdeling 222
Jasper Castellani
Kyo van Dun
Aaron Garcia
Faas Geurtzen
Job van Heel
Thijmen Meeder

Oranje 2 team 2 afdeling 224
Josje Buitenhuis
Ilse van Dijk
Charlotte Hijman
Britt Koolstra
Lizette van der Poel
Niene Venderbosch

Oranje 2 team 3 afdeling 223
Loek Pierik
Jip de Bruijn
Amber van Baal
Lauren Boere
Loïse Janssen
Zoë van Marrewijk
Fenna van Zwieten

Groen 1 afdeling 27
Marta Duarte
Matilde Duarte
Anna van Heel
Annelien Janssen
Julia Mees
Eline Reinders Folmer

Groen 2 afdeling 31
Bob Kerkhof
Ian Klein Velthuis
Madhura Mahashabde
Fleur Meeder
Florine van Melis
Maite van Putten

Groen 3 afdeling 34
Mats Coenemans
Olivier Coors
Tijn Geurtzen
Niels Luiting Maten
Kasper Nijs
Stein van Zwieten

Junioren 1 1e klasse
Remy Anselmann
Joris Leurink (c)
Thomas Luiting Maten
H van der Meulen
Frédéric Thijsse
Sjoerd de Vos

Junioren 2 2e klasse
Tim Benedictus
Job Coenemans
Aaron Shaoul
Jules Vette (c)
Sam Wilmer

Junioren 3 2e klasse
Lilou Duijvestijn
Fara van 't Hof
Isa de Jonge (c)
Emma Kerckhoffs
Lou Morien
Fenna van den Nouweland

Junioren 4 3e klasse
Giulia Carta
Esmee ter Elst
Renske de Groot (c)
Jorinde Lubout
Feline Vanhoucke
Bethlem Yisak

Gemengd 1 2e klasse
Maria Duarte
Eise de Haan
Kevin Vermeulen
Nienke de Vos
Koen Wegener (c)

Gemengd 2 2e klasse
Manuel Krahe
Khadija Hashi (c)
J Nijenbrink
Marijn Schröder
Daan van der Drift
Oscar Luiten Boter

Gemengd 3 3e klasse
Nori Bouwens (c)
Floris Klijsen
Joep Meinema
Nina van Melis
Philène Weverling
Mirte de Wit

Jongens 1 1e klasse
Boris Bartels
Joe Bell
Joep Schonk (c)
Mees Schröder
Niels Taen

Jongens 2 1e klasse
Bao Sam van Dorst (c)
Fygo den Heijer
Tarik Nolten
Thomas Prins
Jesper Vink

Meisjes 1 2e klasse
Serra Bouwens
Sophie Hof (c)
Florien Schröder
Nadine Zuurdeeg