Voorjaarscompetitie Jeugd

Tenniskids en Junioren competitie

De voorjaarscompetitie is weer van start. Zie ook Speeldata voorjaarscompetitie

Meer informatie over competitie spelen bij DTB vind je via onderstaande links:

Teamindelingen KNLTB Competitie 2022

Oranje 1 team 1 afdeling 110 en 246
Oskar Nijs (c)
Faas Geurtzen
Kyo van Dun
Kasper Zijl

Oranje 1 team 2 afdeling 112 en 242
Lauren Boere (c)
Lana Garcia
Zoë Hoogerdijk
Fenna van Zwieten

Oranje 2 team 1 afdeling 196 en 371
Jip de Bruijn
Job van Heel
Max Koelewijn (c)
Luud Dijkshoorn
Kajin Koolwijk

Oranje 2 team 2 afdeling 198 en 379
Emma Wiegman
Mariana Casale (c)
Teun Meinema
Boris Bovendeur
Ralph van den Hil
Marcus Koot

Oranje 2 team 3 afdeling 204 en 370
Isa Knoope
Floor van 't Klooster
Merle Pierik
Erin Dorrenboom (c)

Groen 2 team 1 afdeling 9
Wytse Bloemendaal
Jasper Castellani (c)
Bente Bloemendaal
Zoë van Marrewijk
Aaron Garcia
Dees Preuninger

Groen 2 team 2 afdeling 24
Luca Pieterse
Jorne Steenhuisen
Rune Stoel
Stijn van Vliet (c)
Tamer Sparreboom
Jesse Sanderse

Groen 2 team 3 afdeling 13
Charlotte Hijman  (c)
Lizette van der Poel
Josje Buitenhuis
Ilse van Dijk
Britt Koolstra

Junioren 11 t/m 14 team 1 2e klasse
Remy Anselmann
Joris Leurink
Thomas Luiting Maten (c)
Frédéric Thijsse
Sjoerd de Vos

Junioren 11 t/m 14 team 2 2e klasse
Rodrigo Lavin Rebaque
Job Coenemans (c)
Wouter Weijermans
Olivier Coors
Sam Wilmer

Junioren 11 t/m 14 team 3 3e klasse
Giulia Carta
Esmee ter Elst
Anna van Heel
Jorinde Lubout
Feline Vanhoucke (c)
Julia Mees

Junioren 11 t/m 14 team 4 3e klasse
Kasper Nijs
Tijn Geurtzen (c)
Stein van Zwieten
Niels Luiting Maten
Yente Koolwijk
Annelien Janssen

Junioren 11 t/m 14 team 5 3e klasse
Tim Benedictus
Mats Coenemans
Bob Kerkhof
Ian Klein Velthuis (c)
Sven Boks
Casper Brinkman

Gemengd 13 t/m 17 team 1 2e klasse
Jesper Vink
Kevin Vermeulen
Nienke de Vos
Nadine Zuurdeeg (c)
Wieke Gelevert
Sophie Hof
Bao Sam van Dorst

Gemengd 13 t/m 17 team 2 3e klasse
Koen Wegener (c)
Joep Meinema
Jules de Vette
Floris Klijsen
Tamar Koolwijk
Mirte de Wit
Febe Suithof (reserve)

Meisjes 13 t/m 17 team 1 3e klasse
Lilou Duijvestijn
Fara van 't Hof
Isa de Jonge (c)
Emma Kerckhoffs
Lou Morien
Fenna van den Nouweland