Voorjaarscompetitie Senioren

VerenigingsCompetitieLeiders (VCL)

Dinsdag [email protected] Ans v/d Ven
Vrijdag [email protected] Rick Wegener
Zaterdag [email protected] Hielke Bakker
Zondag [email protected] Thea van Troost

Informatie/Inschrijven 2020

De Voorjaarscompetitie start begin april, eindigt eind mei/begin juni en kent 6 a 7 speeldagen.

  • Ook indien u vorig jaar competitie heeft gespeeld, dient u zich in te schrijven
  • Ieder dient zich individueel in te schrijven. Een eventueel voorkeurs-team (en teamgenoten) kunt u bij "Opmerkingen" aangeven.
  • Bij inschrijving verklaart u tevens (tenzij u zich opgeeft als reserve):
    • Geen verhinderingen te hebben;
    • Deel te nemen aan de Clubkampioenschappen
    • 1 Bardienst tijdens een competitiedag waarop u zelf niet speelt te verzorgen;
  • Inschrijving is geen garantie voor daadwerkelijke deelname.
  • Inschrijfmogelijkheden | Competitiedata

Inschrijven Voorjaarscompetitie Senioren
Inschrijving sluit 20 december

Aanvoerdersinformatie 2020

Programma | Baanindeling (volgt) | Aanvoerdersbrief | Wedstrijdbulletin

Teamindelingen 2020 (concept)

DI Dames 1 hoofdklasse
Ellen Boom
Rita Doral
Ans van de Ven
Marga Vintges
Margreet Weijland (c)

DI Dames Dubbel 1 hoofdklasse
Marieke de Jong
Jeanette Monteiro
Marian Muller (c)
Yolande Poot-Boermans
Fenny van Sprakelaar-Tan
Anneke de Wilde

VR Heren Dubbel 1 3e klasse
Remko Arkesteijn
Amando Heesterman
Arjan Lemmers
Maikel Nicolai
Coen de Vos
Rick Wegener (c)
Steven van Zuilen

VR Dames Dubbel 1 3e klasse
Denise Bax
Cathinca Doove
Jolanda Jacobs (c)
Annemarijn Jelsma
Andrea Luiting-Maten
Thea van Troost

VR Dames Dubbel 2 3e klasse
Yvonne Boersma
Marjan van der Leijé
Jodi Polderman
Ineke Raaman
Jacqueline van Riet
Noortje Smeets (c)
Marjan van der Vegt

VR Dames Dubbel 3 4e klasse
Hanneke Blom-Glaudemans
Yvonne Douwma
Erica van der Graaf (c)
Beatrijs Jansen
Nicolette Wensveen
Lidwien Wijtenburg-Aulbers

VR Dames Dubbel 4 4e klasse
Kristel Dirkx
Ellen Kuppens
Caroline van Leeuwen (c)
Nadine Naaborg
Melanie van der Pot
Julia Schönwalder

VR Dames Dubbel 5 4e klasse
Daniëlle Bongers (c)
Brigith van den Bosch
Inge Bramsen
Magrit van Dinter
Petra Gerritsma
Ciska Hupkes

VR Gemengd Dubbel 1 1e klasse
Francis van der Blonk (c)
Tessa Ruseler
Juliet van Vliet-Castellani
Sandro Castellani
Thijs Muskens
Milan Vloedbeld

VR Gemengd Dubbel 2 4e klasse
Pink van de Hel (c)
Inge Muller
Gert Engbers
Jan Lutjenhuis

ZA Heren 1 topklasse
Jelte Braun
Senne Braun (c)
Tribb de Jong
Tim van Leeuwen
Krysztof Muzalewski

ZA Heren 2 2e klasse
Hielke Bakker
Olaf Beers
Menno Groen
Bert Korteling (c)
Gerard Korteling
Peter-Jan Kragt
Wouter van Nunspeet
Marino Ouwersloot
-1

ZA Heren 3 2e klasse
Arnaud Dukker
Valentijn Dukker (c)
René de Jong
Frank Maas
Diederik Luiting Maten
Maurice van Mourik

ZA Heren 4 4e klasse
Karel Breedveld
Tim Driebergen
Bart Reef
Ilya Sang-Ajang
Robin Schaareman (c)
Tristan Wesenhagen

ZA Heren 35+ 1 3e klasse
Henk-Jan Hangelbroek
Gerard de Jager
Max Jebbink
Peter Slits
Henk Visser
André Vrijhof (c)

ZA Dames 1 1e klasse
Suzana Lopes da Silva
Judith Rijnders
Miriam Verbeij
Marlies Voorbergen (c)
Anke de Vos
Anneke de Wilde

ZA Gemengd 1 topklasse
Froukje Taconis (c)
Marion Tuijp
Rens Harteveld
Arnoud Kramer

ZA Gemengd 2 1e klasse
Eugénie Baldé
Danique Boelhouwer
Chantal Gillon
Victor Boere
Wouter Geurtzen (c)
Wout Smits

ZA Gemengd 3 2e klasse
Lotte Leufkens
Helen Nieuweboer
Sjoerd Hengeveld
Wouter Kooyman van Guldener
Joeri Tober (c)

ZA Gemengd 4 2e klasse
Sara Hof
Tessa Ruseler (c)
Veerle Zuurdeeg
Joep Kaiser
Joey Keijzer
Wout van Reeuwijk

ZA Gemengd 5 2e klasse
Elise Goosens (c)
Caroline Idema
Hannah Ludwig
Peter Driebergen
Vincent Scholten
Ruud Schonk

ZA Gemengd 6 3e klasse
Jacqueline Derwort
Mariëlle Terlien
Renate Van Winden
Michal Kolmas
Bas Streppel (c)
Martijn Stuip

ZA Gemengd 7 3e klasse
Chanel Beugelsdijk
Jolanda Jacobs (c)
Ingrid Keur
Igor Franken
Thijs Muskens
Dennis Rijnvis

ZA Gemengd 8 3e klasse
Ellen Boom
Tijne Draaisma (c)
Els Kousemaker-Knol
Joke van Leeuwen
Jan Willem Hoftijzer
Johan Kousemaker
Frank Peters

ZA Gemengd 9 4e klasse
Marleen Derksen
Yvonne van Weering
Arthur Vermeulen (c)
Frank Wassenberg
David Wilson

ZA Gemengd 10 4e klasse
Shannen Marck
Anita van Oosten (c)
Yara Reuvers
Oscar Binneveld
Luc Goemans
Daan Thomassen

ZO Heren 1 1e klasse
Jelte Braun
Jort Braun (c)
Rick van Dijk
Gerard Korteling
Tim van Leeuwen
Guido van 't Leven
Julien van 't Leven

ZO Heren 2 5e klasse
John van den Bos
Tim Driebergen
Hugo Gelevert
Jan Hof (c)
Ilya Sang-Ajang
Maarten Schröder

ZO Dames 1 hoofdklasse
Annemarie van Assendelft
Jessica Haket
Amy Kragt
Annelien Morks
Anne van Stek (c)

ZO Gemengd 1 5e klasse
Kim van Dinter (c)
Romaesae el Hamouti
Helena Zuurdeeg
Victor Dortu
Safwan el Hamouti

ZO Gemengd Dubbel 1 2e klasse
Marja Groot
Joke van Leeuwen
Thea van Troost (c)
Cees Damen
Wim Meijer
Cees van Velzen