Training Jeugd (All-in-One)

LET OP! Lees het nieuwsbericht met informatie over het DTB Corona protocol

All-in-One pakket

  • Lidmaatschap van vereniging en KNLTB.
  • Vrij spelen op de buitenbanen 7 dagen per week van 1 april tot 1 december.
  • Hele jaar door (zomer en winter) 1 keer per week training (muv schoolvakanties basisscholen, de eerste 2 weken na de zomervakantie, feestdagen, clubkampioenschappen en opleidingsdagen trainer).
  • Vrijwillige deelname aan jeugdcompetities.
  • Vrijwillige deelname aan de door de club georganiseerde activiteiten.
  • Varianten:
    • All-in-One Mini: geen training, voor korting zie Lidmaatschap
    • All-in-One Plus: 2 keer per week training, voor toeslag zie Lidmaatschap

Trainingen All-in-One lidmaatschap

  • Er wordt gestreefd naar een bezetting van minimaal 5 en maximaal 8 personen per groep op 2 banen.
  • De duur van de trainingen is 50 minuten voor een groepsgrootte van 7-8 (incidenteel 6) personen en 40 minuten voor een groepsgrootte van 5-6 personen.
  • Indeling van de trainingsgroepen is in principe één keer per jaar,  per start van het nieuwe schooljaar (september). Tussentijdse verschuivingen zijn mogelijk mocht hier aanleiding voor zijn en mits er voldoende ruimte is.
  • De trainingen volgen het schoolseizoen. Ze starten 2 weken na de zomervakantie en gaan door tot aan de zomervakantie in het jaar daarop.
  • Reglement Trainingen

Training in kleinere groepen

Naast de trainingen binnen het All-in-One lidmaatschap is het voor jeugdleden ook mogelijk om te trainen in een kleinere groep (1-4 personen). Zij kunnen zich dan inschrijven via de Reguliere trainingen. De training bijdrage valt dan buiten het All-in-One lidmaatschap en wordt apart gefactureerd.

Opgave beschikbaarheid en keuze pakket

U moet de beschikbaarheid voor uw kind ieder All-in-One seizoen opnieuw opgeven aan het begin van het schooljaar. Dit is ook het moment waarop u eventueel het type pakket (basis, mini of plus) kunt veranderen. Mocht u niet zeker weten in welke kleur uw kind traint, informeer dit dan bij de trainer.
LET OP: Het is binnen het All-in-One lidmaatschap niet mogelijk om apart zomertrainingen en/of apart wintertrainingen af te nemen.

Opgeven beschikbaarheid en keuzepakket
Opgave sluit vrijdag 4 september

Als u uw kind voor sluiting opgave niet heeft opgegeven via het bovenstaande formulier, gaan we ervan uit dat uw kind GEEN verhinderingen heeft en kiest voor het All-in-One basispakket (1 keer per week training).

Proeftrainingen en tussentijds instromen

Nog geen lid? Kom gerust eens kijken bij de trainingen, proef de sfeer en informeer naar de mogelijkheden. Maximaal twee gratis proeftrainingen en tussentijds, gedurende het seizoen, instromen is mogelijk mits er voldoende ruimte is in de trainingsgroepen. Neem hiervoor contact op met [email protected]

Trainingsgroepen seizoen 2020/2021 (per 14-9-'20)

MA 16.00-16.40 trainer: Loek
???

MA 16.40-17.30 trainer: Loek
Aurelien Lecoutre
Job Coenemans
Kevin Vermeulen
Tygo van den Bosch
BaoXin van Dorst
MAx Kerkhof
Aaron Shaoul
Maarten Vriesendorp

MA 17.30-18.20 trainer: Loek
Serra Bouwens
Sophie Hof
Nienke de Vos
Wieke Gelevert
Amy Verschuur
Jesper Vink
Eeuwe de Haan

MA 18.20-19.10 trainer: Loek
Oscar Luiten Boter
Manuel Krahe
Jeremy Utomo
Julian Kerkhof
Nina van Melis
Youni van Zijp
Nori Bouwens
Tim Benedictus

DI 16.00-16.50 trainer: Loek
Niels Luiting Maten
Annelien Janssen
Anna van Heel
Julia Mees
Marta Duarte
Matilde Duarte
Hugo Valenti Clari
Eline Reinders Folmer

DI 16.50-17.40 trainer: Loek
Thomas van der Spek
Sam Wilders
Olivier Coors
Matvey Khval
Sarah van Dun
Luardah Laglagh
Joulya Nassar

DI 17.50-18.40 trainer: Loek
Isa de Jonge
Emma Kerckhoffs
Fara van ‘t Hof
Tjebbe Rutte
Febe Suithoff
Jaime van Doornik
Jorinde Lubout
Renske de Groot

DI 18.40-19.30 trainer: Loek
Eloise Post
Sophie Straeten
Betty Yisak
Reinier Hoefakker
Luka Post
Koen Wegener
Tygo van den Bosch
Eise de Haan

WO 13.30-14.10 trainer: Loek
Floor van ‘t Klooster
Merle Pierik
Louise Janssen
Erin Dorrenboom
Oscar Nijs

WO 13.30-14.10 trainer: Robin
Enzo Zuniga
Maverick van Oosten
Luca Pietersen
Marlo Breit
Jesse Sanders

WO 14.10-14.50 trainer: Loek
Raymond van Zuijlen
Tamer Sparreboom
Rafaël Huijsing
Kasper Nijs

WO 14.10-14.50 trainer: Robin
Job van Heel
Jip de Bruin
Loek Pierik
Samuel Dang

WO 14.50-15.30 trainer: Loek
Wytse Bloemendaal
Dees Preuninger
Stijn van Vliet
Tobias van Iterson
Mohammed Hashir

WO 14.50-15.30 trainer: Robin
Vera Straathof
Sophie Los
Charlotte Hijman
Josje Buitenhuis
Laura Boere

WO 15.40-16.20 trainer: Loek
Indy van Drommelen
Elke van Burk
Bente Bloemendaal
Isa Derks

WO 15.40-16.20 trainer: Robin
Luuk de Vries
Britt Hijman
Lisette van der Poel
Meike den Tek
Rianne den Tek

WO 16.30-17.20 trainer: Loek
Thomas Luiting Maten
Sam Driessen
Frédéric Thijsse
Hub van der Meulen
Matteo Lecoutre
Sjoerd de Vos
Joris Leurink

WO 17.20-18.10 trainer: Loek
Fleur Meeder
Florine van Melis
Willeminebroere Broere
Maite van Putten
Rooske van Daal
Yfke Rutte
Madhura Mahashabde

WO 18.20-19.10 trainer: Loek
Ian Klein Velthuis
Bob Kerkhof
Stein van Zwieten
Finn Lentz
Olivier Coors
Mats Coenemans

WO 19.10-20.00 trainer: Loek
Philip Vermeulen
Joe Bell
Boris Bartels
Reuben Utomo
Kevin Vermeulen
Anja Hanjalic
Maria Duarte
Marijn van Baal

DO 16.00-16.50 trainer: Loek
Niels Luiting Maten
Marta Duarte
Matilde Duarte
Anna van Heel
Esmee ter Elst
Giulia Carta
Sven Boks

DO 16.50-17.40 trainer: Loek
Lilou Duijvestijn
Lou Morien
Fenna van den Nouweland
Isa de Jonge
Fara van ‘t Hof
Emma Kerckhoffs
Keet van Zwol
Lotte Huizinga

DO 17.50-18.40 trainer: Loek
Nienke de Vos
Daniël van Westreenen
Fygo Den Heijer
Sybe Tienstra
Nadine Zuurdeeg
Lyn Poortman
Joris Gelevert

DO 18.40-19.30 trainer: Loek
Felix Hendriks
Daan van der Drift
Jingga Odijk
Jolie-Ann Nijenbrink
Lena van der Zee
Eva Holweg
Bente Engelen
Marijn Schröder

VR 14.30-15.10 trainer: Loek
Job van Heel
Sophie Anselmann
Zoë Hoogerdijk
Olivier Wijnands

VR 14.30-15.10 trainer: Robin
Kaya Breit
Marlo Breit
Luca Pietersen
Ilse van Dijk
Niene Venderbosch

VR 15.10-15.50 trainer: Loek
Faas Geurtzen
Owen Gerrebrands
Kyo van Dun
Kasper Zijl
Jasper Castellani

VR 15.10-15.50 trainer: Robin
Kaz Aalbers
Max Aalbers
Pieter Campman
Thijmen Meeder
Tobias van Iterson

VR 15.50-16.30 trainer: Loek
Britt Koolstra
Amber van Baal
Zoë Marrewijk
Fenna van Zwieten

VR 15.50-16.30 trainer: Robin
Alice Wang
Lana García
Aaron García

VR 16.40-17.20 trainer: Loek
Tijn Geurtzen
Louis Mattis Tellier
Thygo Ammerlaan
Henk van Amerongen

VR 16.40-17.20 trainer: Robin
Feline Vanhoucke
Maria Duarte

VR 17.20-18.10 trainer: Loek
Thomas Luiting Maten
Frédéric Thijsse
Sjoerd de Vos
Rémy Anselmann
Casper Brinkman
Tim Simons
Joris Leurink
Jurre Ruitenbeek

VR 18.10-19.00 trainer: Loek
Tarik Nolten
Thomas Prins
Jesper Vink
BaoSam van Dorst
Sophie Hof
Lyn Poortman
Nadine Zuurdeeg
Wieke Gelevert

VR 19.10-20.00 trainer: Loek
Phileine Weverling
Nori Bouwens
Nina van Melis
Khadija Hashi
Oscar Luiten Boter
Mikail Bekenes
Jens Vuijk
Manuel Krahe